Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Звіт: Арсенал - Динамо 0:2 13/08/11 ЧУ 6й тур
Звіт: Арсенал - Динамо 0:2 13/08/11 ЧУ 6й тур Мабуть лише у нас в країні можливий такий цирк, за яким ми спостерігали весь попередній тиждень. Мова йде про події в матчі 5-го туру, а саме про побиття того нещасного, який побіг на гостьовий сектор забирати прапор у фанів Карпат.

З невеличкого інциденту ЗМІ роздули такий скадал, що ні на яку голову не налазить. Абсолютно всі телеканали, газети, інтернет-видання вважали за свій обов’язок написати про цей ганебний вчинок київських ультрас, взявши коментарі у самого постраждалого, у працівників клубу, у футболістів, у міліціянтів і навіть у фанатів обох сторін. В правдивості подачі інформації ви можете переконатись самі, адже не може людина з переламаним хребтом і зламаною шиєю, яку по голові вдарили щонайменше 100 злих фанатюків, ходити перед камерою і розповідати про свій геройський вчинок.

Але більш за все обурює реакція працівників клубу, і, схоже, нормального діалогу з ними не буде ще дуже довго. Заряд з подякою жителям Донбасу звучить на трибунах вже 4-й місяць, але чомусь лише зараз він миттєво набув неймовірної популярності. 400 тисяч переглядів на YouTube і 1-ше місце в рейтингу найбільш популярних запитів Google за останній тиждень не могли залишити байдужими керівництво країни, яке почало тиснути на президента Динамо. Про весь список наслідків говорити ще зарано, але на матчі з Арсеналом на секторі знов з’явились самбісти. Цього разу вони поводили себе пристойно, але всі прекрасно розуміють чим це закінчиться. Стюарди влаштували досить жорсткий контроль квитків на фанатських секторах. Але ні цей факт, ні ціна квитка в 50 грн не змогли залишити біло-синіх без підтримки. Правда відмінною її назвати дуже важко, але, як і завжди, сектори під табло робили погоду на стадіоні.

 Сектори канонірів також були без візуального перформансу. Про гучність і злагодженість їх підтримки судити дуже важко, але кількість людей на секторі була на порядок більшою за звичну картину. Прапори і багато людей з масками на обличчах - ось і все, що можна відмітити на секторах червоно-синіх.

2

3

4

8

Адреса матеріалу в інтернеті: http://whiteblue.kiev.ua/reports/2101.htm

Назад


Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://whiteblue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2020