Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Ігор СУРКІС: «Тепер справа за Олегом Блохіним»
Ігор СУРКІС: «Тепер справа за Олегом Блохіним» Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс розповів про свою тривалу зустріч із головним тренером команди Олегом Блохіним.

- Угода клубу з Олегом Блохіним дійсна ще два з половиною роки. Але щоб усі змогли максимально точно зрозуміти значення фрази на клубному сайті («Сторони дійшли згоди щодо продовження співпраці до завершення сезону 2013/14»), я маю розповісти про зміст нашої розмови з Олегом Володимировичем.

На самому початку я наголосив, що перед нашою командою як і раніше стоять найвищі завдання: боротьба за чемпіонство, виграш Кубка України та настільки успішне, наскільки це лише можливо, просування сіткою Ліги Європи.

Завдання виграти єврокубок я перед тренером не ставив, і ось чому. Мені було важливо насамперед зрозуміти, чи залишаються у Блохіна сили та здоров'я для того, щоб вивести команду на якісно новий рівень. Адже я прямо сказав йому, що мене як президента клубу гра команди на нинішньому етапі категорично не влаштовує.

Відповідь була ствердною. Блохін сказав, що лише зараз відчув: у «Динамо» з’явився єдиний колектив, а українські гравці та легіонери остаточно адаптувалися до гри один одного. На думку наставника, майбутні зимові збори дозволять, по-перше, до дрібниць пояснити гравцям, в який футбол збирається грати команда, а по-друге – підвести футболістів до весняної частини сезону в однаковій готовності.

Такої можливості у Блохіна справді раніше не було: футболісти надходили до його розпорядження на різних стадіях міжсезоння й у різному не лише психологічному, але й фізичному стані. При цьому в низки легіонерів існував стереотип, який незрозуміло звідки взявся, що чемпіонат України – це легка прогулянка. Лише впродовж сезону багатьом гравцям стало зрозуміло, що за конкуренцією у верхній частині турнірної таблиці ми не поступаємося національним першостям багатьох європейських країн.

Я дав зрозуміти Олегу Володимировичу, що якщо він усе ж таки вирішить залишити команду, але в тому стані, який дозволяє досягати високих результатів, буду готовий відпустити його – з піврічною компенсацією.

Строго кажучи, ця ситуація прописана в його контракті. Після першого року дії невихід до Ліги чемпіонів дозволяло мені відправити Олега Володимировича у відставку. Причому, без жодної компенсації. Це я говорю для тих, хто щиро вважає, що Блохін залишався на чолі команди лише тому, що я нібито не хотів розлучатися з великими грошима. Особисто для мене гроші ніколи в житті не грали вирішальної ролі: на першому місці – результат.

Але я не став застосовувати радикальних заходів лише тому, що вірив – і продовжую вірити – в Блохіна. Не сумніваюся, що він здатний виконати поставлене завдання – тим паче, з нинішнім підбором гравців. Ми придбали футболістів, яких хотів бачити в команді головний тренер. Тепер справа за ним, – цитує президента київського «Динамо» www.sport-express.ua

* фото В.Раснера

18.12.2013

Адреса матеріалу в інтернеті: http://whiteblue.kiev.ua/news/2789.htm

Назад

Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на Біло-Сині - сайт вболівальників "ДИНАМО КИЇВ". Для онлайн-проектів - гіперпосилання (hyperlink) на http://whiteblue.kiev.ua

Copyright © WHITE-BLUE.kiev.ua, 2006-2020